Danacup 2019
  Torsdag
18/7
Lørdag
20/7
Søndag
21/7
Mandag
22/7
Tirsdag
23/7
Onsdag
24/7
Torsdag
25/7
Fredag
26/7
Lørdag
27/7
Søndag
28/7
 
Servering af morgenmad
06:30-10:00
  Jonna  Jonna    Jonna  Jonna   Jonna   Jonna    Jonna   
 Bente Bente  Bente  Bente  Bente  Bente  Bente   
           
 
Morgenvagt
08:00-12:00
  Ronni  Poul Jønsson   Poul Jønsson   Jakob J  Søren P.  
  Bent S. Bent S. Bent S. Bent S.  Kirsten  Jakob J  
    Kurt N. Kurt N. Kurt N.  Birgitte  Jørgen N  
  Jens Erik Jens Erik  Jens Erik Jens Erik  Jens Erik  
 
Toilet / skralde runde
12:00-13:00
               
           
 
Indkvartering
Ca. 12:00-22:00
   Finn Finn   
 Rene Rene 
Polle   
Jørgen N  
   
   
   
 
Middagsvagt
12:00-16:00
      Orla D.  Flemming M. Flemming M. Flemming M. Poul Jønsson  Jørgen N   
    Flemming K. Flemming K. Flemming K. Flemming K.      
     Ronni Søren P. Orla D.  Søren P.      
  Brian  Poul Jønsson Birthe 13.30  Poul Jønsson Birthe 13.30   
 
Madlavning
ekstra mad 15:00-
       
   
   
 
Toilet / skralde runde
12:00-13:00
               
           
 
Eftermiddagsvagt
16:00-20:00
  Torben     Jørn Søren P. Jørn  Søren P.  Jørn Finn L   
     Jette  Birthe  Rasmus Rene
 Jette Polle 
       Rene  Morten Morten  Rolf   
  Claus M.   Claus M.  Peter P  Claus M. Birthe   
 
Aftensvagt
20:00-24:00
  Lars L.   Lars L.  Frede Søren P. Frede  Jørn    Ejgil   
 Torben    Jørgen Jørn  Peter P Jette  Rolf  Rolf 
        Rasmus   Finn L  Finn L  Lars L.
   Polle  Polle Polle  Polle  Polle  Polle 
 
Nattevagt
00:00-08:00
 
Joakim Preben J


     
   Preben J Jan K Preben J  Jan K  Preben J     
 
Klargøring og indkøb.
Div køres fra klubben til skolen.
Mødes kl 9:00 i klubben 
  Fredag 19/7  Kl.16.00     Oprydning - fra Søndag morgen/formiddag
kl. 9.00
Jan K.
Finn L. Rolf
Polle Jens
Skolemøde / container
Kl. 11:00 
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
    Folk der må ringes til   Karsten N.
Jonas B.      Jørgen N.
 Jørgen N.   Laila K. Polle
 Søren P     Chris Toft Finn L.
 Ejgil               Ejgil
Rene                   
                   
    Afhentning div. Hytte
byen mellem 18-19
Fredag        
Klargøring af klasselokaler.
Start Kl. 18:30
Rolf      
Kim N.      
Finn L. Afhent bånd m.m. i Danacup mellem
16:00-18:00
Fredag      
Flemming K.      
Karen K.    
Søren P.      
Jan K. Diætmad hentes Mandag??      
Flemming M.      
Karsten N. Nødhjælpskasse hentes MASH Tirsdag??      
Claus M.      
Ejgil      
Jonas  
Polle  
 Niels    
 Torben