November
2023 |
Kegle |
Carambole |
Snooker |
Pool |
udebanekampe |
Anden
aktivitet |
Dag |
Dato |
Kl. |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
onsdag |
1 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 - 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S2.3 - Frshavn 1 |
S2.2 - Hjallerup 1 |
|
|
|
|
|
|
torsdag |
2 |
18-22 |
S3.6 - Frederikshavn 1 |
S3.3 - Aars 4 |
|
|
|
|
|
|
S3.7 - Frshavn 2 |
S3.2 - Aars 3 |
|
|
fredag |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lørdag |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
søndag |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mandag |
6 |
18-22 |
Klubaften - Nye er velkommen |
|
|
|
|
|
|
2mands.2 - Sæby 1 |
2mands 1 - Asaa 1 |
|
|
tirsdag |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OB1 - Skagen 1 |
|
|
|
onsdag |
8 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-22 |
Firma Sport |
S 1 - Arden 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
torsdag |
9 |
|
S3 Hjørring 4 - Frederikshavn 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S3.5 - Hjallerup 1 |
|
S3.1 - Asaa 1 |
|
|
|
|
fredag |
10 |
17-21 |
|
|
|
|
Tenax v/Egeborg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lørdag |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
søndag |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. div - Horsens |
|
|
|
mandag |
13 |
18-22 |
Klubaften - Nye er velkommen |
|
|
|
|
|
|
FC2 - Brslev 2 |
|
|
|
tirsdag |
14 |
10-14 |
OB 2 - skagen 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Præmieaften
- OBS -
mødetid 18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
onsdag |
15 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-22 |
S2.1
- Skagen 2 |
S2.2 - Brønderslev |
|
|
|
|
|
|
S2.3 -
Vrå 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
torsdag |
16 |
18-22 |
S3.6 - Brønderslev 1 |
S3.2 - Solsiden 1 |
|
|
|
|
|
|
S3.7 - Sindal 1 |
S3.3 - Pandrup 1 |
|
|
fredag |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lørdag |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
søndag |
19 |
11-15 |
2.div - Videbæk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mandag |
20 |
18-22 |
2mands1 - sæby 1 / 2m.2 - Asaa 1 /2m.3 - Arden
1 |
FC1 - Brønderslev 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
tirsdag |
21 |
10-14 |
OB 1 - Brønderslev 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OB3 - Brslev 2 |
|
|
|
onsdag |
22 |
18-22 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
S1 - Solsiden |
|
|
|
|
|
|
|
18-22 |
Firma Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
torsdag |
23 |
18-22 |
S3.4
- Hjallerup 1 |
S3.1 - Pandrup |
|
|
|
|
|
|
S3.5 - Frshavn 3 |
|
|
|
fredag |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
lørdag |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
søndag |
26 |
|
2.div - Aars |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
mandag |
27 |
18-22 |
Klubaften - Nye er velkommen |
FC1 - Asaa 1 |
|
|
|
|
FC2 - Sindal 2 |
|
|
|
tirsdag |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
onsdag |
29 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
S2.1 - Vrå 1 |
S2.3 - Skagen2 |
S2.2 - Arden |
|
|
|
|
|
|
18-22 |
Firma Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
torsdag |
30 |
18-22 |
S3.7 - Vrå 1 |
S3.3 - Brønderslev 2 |
|
|
|
|
|
S3.6 - Sæby 1 |
S3.2 - Halvrimmen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|