Marts 2023 Kegle Carambole Snooker Pool Dart Anden aktivitet
Ons 1 10-14 OB træning                    
    18-22     Firma Sport                                
Tors 2 18-22 S3 - Hjørring 2 - Hjørring 7                        
Fre 3                              
Lør 4                              
Søn 5                              
Man 6 18-22 Klubaften - Nye er velkommen                    
Tirs 7 10-14 OB2 - Hjørring 2 - Brønderslev 3 DGM 10-12       DGM 10-12          
Ons 8 10-14 OB træning                   S2 - Vrå 2 - Hjørring 2
                                      S2 - Brønderslev 2 - Hjørring 1
Tors 9 18-22 S3 - Hjørring 1 - Brønderslev 1 S3 - Hjørring 4 - Pandrup 1                   S3 - Sæby 1 - Hjørring 5
                                      S3 - Asaa 1 - Hjørring 6
Fre 10                              
Lør 11                              
Søn 12                             3. Div - Juelsminde 1 - Hjørring 1
Man 13 18-22 Klubaften - Nye er velkommen                       TK - Skagen 1 - Hjørring 1
Tirs 14 10-14 OB3 - Hjørring 3 - Ørsø 3 DGM 10-12       DGM 10-12         OB1 - Skagen 1 - Hjørring 1
      Præmieaften  -  OBS  -  mødetid 18.15                         
Ons 15 10-14 OB træning                    
    18-22     Firma Sport                                
Tors 16 18-22 S3 - Hjørring 7 - Asaa 2                       S3 - Brønderslev 2 - Hjørring 2
                                      S3 - Frederikshavn 1 - Hjørring 3
Fre 17                              
Lør 18                              
Søn 19                              
Man 20 18-22 Klubaften - Nye er velkommen                                
Tirs 21 10-14     DGM 10-12       DGM 10-12          
Ons 22 10-14 OB træning                   S2 - Vrå 1 - Hjørring 2
    18-22 S2 - Hjørring 1 - Ørsø 1                                    
Tors 23                              
Fre 24                              
Lør 25                              
Søn 26 10-15 3. Div - Hjørring 1 - Viborg 1                        
Man 27 18-22 Klubaften - Nye er velkommen TK - Hj 1 - Sæby 2                                
Tirs 28 10-14     DGM 10-12       DGM 10-12          
Ons 29 10-14 OB træning                    
Tors 30                              
Fre 31