November
2022 |
Kegle |
Carambole |
Snooker |
Pool |
Dart |
Anden
aktivitet |
Dag |
Dato |
Kl. |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Tirs |
1 |
10-14 |
OB2 - Hjørring 2 - Asaa 2 |
DGM 10-12 |
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
|
|
Ons |
2 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S2 - Skagen 1 - Hjørring 1 |
|
|
18-22 |
S2 - Hjørring 2 - Sæby 1 |
|
|
|
|
Ålborg Firmaidræt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tors |
3 |
18-22 |
S3 - Hjørring 1 - Sindal 1 |
S3 - Hjørring 4 - Halvrimmen 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S3 - Vrå 1 - Hjørring 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S3 - Brønderslev 4 - Hjørring 6 |
Fre |
4 |
19-21 |
Hjørring Brandvæsen besøger klubben v/ Finn Larsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lør |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Søn |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Div - Fluen 1 - Hjørring 1 |
Man |
7 |
18-22 |
Klubaften
- Nye er velkommen |
TK - Hj 1 - Skagen 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tirs |
8 |
10-14 |
OB3 - Hjørring 3 - Halvrimmen 1 |
DGM 10-12 |
|
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
|
|
|
OB1 - Frederikshavn 3 - Hjørring 1 |
Ons |
9 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-22 |
|
|
Firma Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tors |
10 |
18-22 |
S3 - Hjørring 7 - Hjørring 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fre |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lør |
12 |
8-19 |
Klubmesterskabet i kegler 2022 - kl. 9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Søn |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Man |
14 |
18-22 |
Klubaften - Nye er velkommen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tirs |
15 |
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
|
OB2 - Brønderslev 3 - Hjørring 2 |
|
|
|
Præmieaften
- OBS -
mødetid 18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ons |
16 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-22 |
S2 - Hjørring 2 - Brønderslev 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tors |
17 |
18-22 |
S3 - Hjørring 5 - Sæby 1 |
S3 - Hjørring 6 - Asaa 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S3 - Brønderslev 1 - Hjørring 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S3 - Pandrup 1 - Hjørring 4 |
Fre |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lør |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Søn |
20 |
10-15 |
3. Div - Hjørring 1 - Juelsminde 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Man |
21 |
18-22 |
Klubaften - Nye er velkommen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TK - Sæby 2 - Hjørring 1 |
Tirs |
22 |
10-14 |
OB1 - Hjørring 1 - Skagen 1 |
DGM 10-12 |
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
|
OB3 - Ørsø 3 - Hjørring 3 |
Ons |
23 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-22 |
S2 - Hjørring 1 - Hjallerup 1 |
Firma Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tors |
24 |
18-22 |
S3 - Hjørring 2 - Brønderslev 2 |
S3 - Hjørring 3 - Frederikshavn 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S3 - Asaa 2 - Hjørring 7 |
Fre |
25 |
18-22 |
Tenax v/Jens Funk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lør |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Søn |
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Man |
28 |
18-22 |
Klubaften - Nye er velkommen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tirs |
29 |
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
DGM 10-12 |
|
|
|
|
|
Ons |
30 |
10-14 |
OB træning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S2 - Skagen 2 - Hjørring 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
S2 - Asaa 1 - Hjørring 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|